UN CAP DE SETMANA RODÓ EN TOTES LES CATEGORIES ALS CAMPIONATS DE CATALUNYA

Natació Artística – Aquest cap de setmana a la piscina Sylvia Fontana de Tarragona s’ha disputat el Campionat de Catalunya de Rutines per Grups d’Edat i la 3a jornada del Campionat de Catalunya Benjamí.

Les nostres nedadores i nedadors han aconseguit uns grandíssims resultats i han obtingut un total de xx medalles (5 Ors, 7 argents i 5 bronzes) i han pujat al pòdium per equips en totes les categoríes. Així han acobseguit ser el millor club en categoria Infantil A i Benjamí i segons en categoría júnior i aleví.

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RUTINES PER GRUPS D’EDAT

Categoria Júnior

-1es Equip Lliure (Txell Ferré, Xènia de la Puente, Júlia Medina, Sofia Gil, Júlia Terencia, Claudia Reyes, Jana Ambite, Anna Muñoz i R-Henar López i Valeria López)
-3es Equip Tècnic (Txell Ferré, Xènia de la Puente, Júlia Medina, Sofia Gil, Júlia Terencia, Claudia Reyes, Jana Ambite, Anna Muñoz i R-Henar López i Valeria López)
-3es Rutina Acrobàtica (Txell Ferré, Xènia de la Puente, Júlia Medina, Sofia Gil, Júlia Terencia, Claudia Reyes, Jana Ambite, Irina López, Valeria López, Anna Muñoz i R-Henar López)
-2a Solo Lliure (Txell Farré)
-2a Solo Tècnic (Txell Farré)
-3es Duet Lliure (Txell Ferré i Xènia de la Puente)
-5es Duet Lliure (Anna Muñoz, Jana Ambite i R-Claudia Reyes)
2n Classificació Clubs Júnior

Categoria Infantil

-2es Combo Infantil A (Ana Sánchez, Emma Tirado, Daniel Varea, Xènia Ridere, Juliette del Cerro, Eneko Sánchez, Raquel Gimeno, Júlia Nadal, Carla Díaz, Alba Rosal)
-5es Combo Infantil B (Carla Hernández, Berta Cirés, Aina Morral, Carla Garcia, Nerea Borreguero, Marina Estévez, Martina Aljama i R-Ivet Morral)
-2es Equip Infantil A (Ana Sánchez, Emma Tirado, Daniel Varea, Xènia Ridere, Juliette del Cerro, Raquel Gimeno, Carla Díaz, Alba Rosal i R-Eneko Sánchez, Júlia Nadal) -5es Equip Infantil B (Carla Hernández, Berta Cirés, Aina Morral, Carla Garcia, Nerea Borreguero, Marina Estévez, Martina Aljama i R-Ivet Morral)
-1es Duet Mixte: (Eneko Sánchez, Júlia Nadal i R-Carla Díaz)
-2es Duet: (Raquel Gimeno, Alba Rosal)
-6es Duet: (Ana Sánchez, Emma Tirado i R-Xènia Ridere)
-7es Duet: (Marina Estévez, Nerea Borreguero i R-Berta Cirés)
-10es Duet: (Carla Hernández, Aina Morral i R-Ivet Morral)
1r Classificació Clubs Infantil A
Classificació Clubs Infantil B

Categoria Aleví

-2es Combo Aleví A (Aina Guinart, Judit Gros, Abril Caballero, Júlia Martí, Daniela Ramírez, Arlet Campo, Sara Pérez, Martina Páez, Ariadna Márquez, Eri Aoki i R- Alba Borrego)
-8es Combo Aleví B (Berta Castañé, Martina Gallardo, Martina Aguilera, Aina Gil, Arlet Gil, Angi Pedrós, Elsa carrasco, Blanca Pradells, Yelyzabeta Ivanova)
-3es Equip Aleví A (Aina Guinart, Judit Gros, Abril Caballero, Júlia Martí, Daniela Ramírez, Arlet Campo, Sara Pérez, Eri Aoki)
-7es Equip Aleví B (Berta Castañé, Martina Gallardo, Martina Aguilera, Aina Gil, Angi Pedrós, Elsa carrasco, Blanca Pradells, Yelyzabeta Ivanova)
-1es Duet (Abril Caballero, Judith Gros)
-6es Duet (Julia Martí, Arlet Campo i R-Daniela Ramírez)
-3es Duet Mixte (Mikel Mercedes, Aina Guinart) per darrera dels duets del CN Les Franqueses i CN Kallipolis
2es Classificació Clubs Aleví

CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ

Rutina Combinada

-Nivell 1 – 2es (Anna Sala. Eleonor Gabriel, Ariadna Ciprés, Lucía Usero, Georgina Romero, Anna Hernández, Duna Conejero) – 140,6702 molt a prop de les primeres el CN Lleida
-Nivell 2 – 1es (Helena Ruíz, Daniela de la Rubia, Arlet González, Abril Nicolás, Aran Caballero, Alma Macias) – 170,3842
-Nivell 3 – 1es (Laia Sala, Berta Tirado, Julia Chantrero, Alexia Moral, Carla Sangil, Esther Cañete Lucía Ache) – 188,0869
Millor Club de Catalunya Benjamí.