HORARIS ACTIVITATS CENTRE GRAN VIA

Els díes festius no hi ha Activitats

dilluns

  • CIRCUIT FIT

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Eva

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    08:00- 08:50
    Sala 2 Segio

  • G.A.C.

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Eva

  • REEDUCACIÓ POSTURAL

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Sergio

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Sergio

  • TONIFICACIÓ

    ♥♥

    15:30 - 16:20
    Sala 1 Elena

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 2 Cesc

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Gemma

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    17:30 -18:20
    Sala 1 Elena

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala FX Ana

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Elena

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Ana

  • ZUMBA

    ♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala Pilates Ana

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Cesc

  • SPIN-TONO

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Diego

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    20:30 - 21:20
    Sala 1 Gemma

dimarts

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Sergio

  • BODY MIND

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Eva

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Eva

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 2 Cesc

  • IOGA VINYASA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala Social Gemma

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Isabel

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    13:30 - 14:20
    Sala 1 Sergio

  • BODY MIND

    15:30 - 16:20
    Sala Social Gemma

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    15:30 - 16:20
    sala 2 Pol

  • G.A.C.

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Elena

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala Social Gemma

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Ana

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Elena

  • RUNNING

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Exterior Pol

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Ana

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Andrea

  • ZUMBA

    ♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala1 Andrea

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Cesc

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    20:30 -21:20
    Sala 1 Gemma

dimecres

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Eva

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 2 Pau

  • BODY MIND

    09:30 - 10:20
    Sala Pilates Gemma

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Eva

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Gemma

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Pau

  • BODY MIND

    15:30 - 16:20
    Sala 1 Elena

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    16:00 - 16:50
    Sala Social Gemma

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 2 Cesc

  • JUMPING **

    ♥♥♥

    17:00 - 17:30
    Sala 1 Ana

  • G.A.C.

    ♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Andrea

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Elena

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Elena

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Andrea

  • FIT-TRAINING

    ♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Cesc

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala Pilates Ana

  • SPIN-TONO

    ♥♥♥

    19:30 -20:20
    Sala 2 Diego

  • IOGA VINYASA

    ♥♥

    20:30 - 21: 20
    Sala 1 Gemma

dijous

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    7:00 - 7:50
    Sala 1 Sergio

  • REEDUCACIÓ POSTURAL

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Sergio

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Eva

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala Social Gemma

  • ZUMBA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Eva

  • FIT-TRAINING

    ♥♥

    13:30 - 14:20
    Sala 1 Cesc

  • BODY MIND

    15:30 - 16:20
    Sala Social Gemma

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Anet

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala Social Gemma

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Cesc

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Elena

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Marian

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Ana

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Ana

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Anet

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    21:10 - 22:00
    Sala 1 Gemma

divendres

  • JUMPING **

    ♥♥♥

    07:00 07:50
    Sala 1 Eva

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Sergio

  • CIRCUIT FIT

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Eva

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 2 Pau

  • REEDUCACIÓ POSTURAL

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Sergio

  • TONIFICACIÓ

    ♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Elena

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    15:30 - 16:20
    Sala 1 Gemma

  • BODY MIND

    16:30 - 17:20
    Sala Social Elena

  • H.I.I.T. **

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Andrea

  • ZUMBA

    ♥♥

    17:30 - 18: 20
    Sala 1 Andrea

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Cesc

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Elena

dissabte

  • BODY MIND

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Pol

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 2 Pol

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Jonatan

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    12:30 - 13:20
    Sala 1 Sandoval

diumenge

  • REEDUCACIÓ POSTURAL

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Pol

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Pol

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 2 Jonatan

♥ Intensitat i/o dificultat baixa

♥♥ Intensitat i/o dificultat mitja

♥♥♥ Intensitat i/o dificultat alta

FX Frontó exterior

Sala 1 (activitats dirigides)

Sala 2 (spinclub/spin virtual)

Sala Social

Sala pilates

** Activitat 30 min