HORARIS ACTIVITATS CENTRE CAN LLONG

Els díes festius no hi ha Activitats

DILLUNS

  • G.A.C.

    ♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Jessy

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 2 Pau

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Jessy

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 3 Isabel

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 2 Pau

  • ZUMBA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Jessy

  • CIRCUIT TONO

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 3 Alberto

  • H.I.I.T. **

    ♥♥♥

    14:30 - 15:00
    Sala 1 Andrea

  • BODY MIND

    16:30 - 17:20
    Sala 3 Anet

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 2 Diana

  • G.A.C.

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Pol

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Anet

  • ZUMBA

    ♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Andrea

  • RUNNING

    ♥♥♥

    18:00 - 18: 50
    Exterior Miguel

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Pol

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Alberto

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 3 Isabel

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Anet

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    19:30 -20:20
    Sala 1 Andrea

  • IOGA DOLÇ

    20:00 - 20:50
    Sala Pilates Marian

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    21:00 - 21:50
    Sala 3 Marian

DIMARTS

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Pau

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Pau

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 2 Anna B.

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 3 Marian

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Jessy

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Anna B.

  • IOGA DOLÇ

    10:30 - 11:20
    Sala 3 Marian

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    14:30 - 15:20
    Sala 1 Diana

  • BODY MIND

    16:30 - 17:20
    Sala 3 Ivan

  • TONIFICACIÓ

    ♥♥

    16:30 -17:20
    Sala 1 Anet

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Diana

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Alberto

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 3 Alejandro

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Alberto

  • ZUMBA

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Ivan

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Ivan

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Anet

  • JUMPING **

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 3 Alejandro

  • H.I.I.T. **

    ♥♥♥

    20:30 - 21:00
    Sala 1 Anet

  • IOGA VINYASA

    ♥♥

    20:30 - 21:20
    Sala 3 Marian

DIMECRES

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Sergio

  • G.A.C.

    ♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Jessy

  • BODY MIND

    08:30 - 09:20
    Sala 3 Marian

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 2 Sergio

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 3 Isabel

  • JUMPING **

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 3 Anna B.

  • ZUMBA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Jessy

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    13:30 - 14:20
    Sala 1 Sergio

  • H.I.I.T. **

    ♥♥♥

    14:30 - 15:00
    Sala 1 Ivan

  • ZUMBA

    ♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 1 Ivan

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Anna B.

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    17:30 -18:20
    Sala 1 Alejandro

  • BODY MIND

    17:30 - 18:20
    Sala 3 Marian

  • G.A.C.

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Alberto

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Diana

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    18:30 -19:20
    Sala 3 Isabel

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Anet

  • IOGA DOLÇ

    19:30 - 20:20
    Sala 3 Marian

  • CIRCUIT BOX

    ♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Diana

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    20:30 - 21:20
    Sala 3 Marian

DIJOUS

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 2 Jessy

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 1 Pau

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:00 - 10:00
    Sala 2 Anna B.

  • ZUMBA

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Jessy

  • IOGA VINYASA

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala Aikido Marian

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    10:30 -11:20
    Sala 1 Anna B.

  • IOGA DOLÇ

    10:30 - 11:20
    Sala 3 Marian

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    13:30 - 14:20
    Sala 2 Ivan

  • BODY MIND

    16:30 - 17:20
    Sala 3 Alejandro

  • BODY PUMP®

    ♥♥♥

    16:30 -17:20
    Sala 1 Andrea

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 2 Diana

  • G.A.C.

    ♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Ivan

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 1 Alejandro

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Alberto

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 3 Isabel

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 2 Diana

  • ZUMBA

    ♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 1 Andrea

  • JUMPING **

    ♥♥♥

    19:30 - 20:20
    Sala 3 Alejandro

  • H.I.I.T. **

    ♥♥♥

    20:30 - 21:00
    Sala 1 Ivan

  • IOGA HATHA

    ♥♥

    20:30 - 21:20
    Sala 3 Marian

DIVENDRES

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    07:00 - 07:50
    Sala 1 Pau

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    08:00 - 08:50
    Sala 2 Jessy

  • G.A.C.

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 1 Jessy

  • MANTENIMENT

    ♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 3 Anna B.

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 2 Anna B.

  • BALLS EN LINIA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 3 Isabel

  • G.A.C.

    ♥♥

    14:30 - 15:20
    Sala 1 Ivan

  • IOGA DOLÇ

    16:30 - 17:20
    Sala 3 Marian

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    16:30 - 17:20
    Sala 2 Anet

  • TONIFICACIÓ

    ♥♥

    16:30 17:20
    Sala 1 Alejandro

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    17:30 - 18:20
    Sala 1 Alejandro

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    18:30 - 19:20
    Sala 2 Alberto

  • BODY MIND

    18:30 - 19:20
    Sala 3 Anet

  • IOGA YIN YANG

    20:00 -20:50
    Sala 3 Marian

DISSABTE

  • FUNCIONAL

    ♥♥

    09:30 -10:20
    Sala 1 Anna B.

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 2 Anna B.

  • ZUMBA

    ♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Alejandro

DIUMENGE

  • SPINCLUB

    ♥♥♥

    09:30 - 10:20
    Sala 2 Sandoval

  • ZUMBA

    ♥♥

    10:30 - 11:20
    Sala 1 Ana

  • T.B.C.

    ♥♥♥

    11:30 - 12:20
    Sala 1 Diana

  • BODY COMBAT®

    ♥♥♥

    12:30 - 13:20
    Sala 1 Sandoval

♥ Intensitat i/o dificultat baixa

♥♥ Intensitat i/o dificultat mitja

♥♥♥ Intensitat i/o dificultat alta

Sala 1 (activitats dirigides)

Sala 2 (spinclub/spin virtual)

Sala 3 (activitats dirigides)

Sala Pilates

Exterior

** Activitat 30 min