HORARIS ACTIVITATS DIRIGIDES JOVES CENTRE CAN LLONG

Els díes festius no hi ha Activitats

DILLUNS

  • BODY MIND JOVES

    16:30-17:20
    Sala 3 - Anet

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    16:30-17:20
    Sala 2 - Diana

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    17:30-18:20
    Sala 2 - Anet

  • ZUMBA JOVES

    ♥♥

    17:30-18:20
    Sala 1 - Andrea

  • RUNNING JOVES

    ♥♥♥

    18:00-18:50
    Exterior - Miguel

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 2 - Alberto

  • BALLS EN LÍNIA JOVES

    ♥♥

    18:30-19:20
    Sala 3 - Isabel

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 2 - Anet

  • IOGA DOLÇ JOVES

    ♥♥

    20:00-20:50
    Sala Pilates - Marian

  • IOGA HATHA JOVES

    ♥♥

    21:00-21:50
    Sala 3 - Marian

DIMARTS

  • BODY MIND JOVES

    16:30-17:20
    Sala 3 - Ivan

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    17:30-18:20
    Sala 2 - Diana

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 2 - Alberto

  • ZUMBA JOVES

    ♥♥

    18:30-19:20
    Sala 1 - Ivan

  • BODY COMBAT JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 1 - Alejandro

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 2 - Ivan

  • JUMPING JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 3 - Alejandro

  • IOGA VINYASA JOVES

    ♥♥

    20:30-21:00
    Sala 3 - Marian

DIMECRES

  • ZUMBA JOVES

    ♥♥

    16:30-17:20
    Sala 1 - Ivan

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    17:30-18:20
    Sala 2 - Anna B.

  • BODY MIND JOVES

    17:30-18:20
    Sala 3 - Marian

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 2 - Diana

  • BALLS EN LÍNIA JOVES

    ♥♥

    18:30-19:20
    Sala 3 - Isabel

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 2 - Anet

  • IOGA DOLÇ JOVES

    ♥♥

    19:30-20:20
    Sala 3 - Marian

  • IOGA HATHA JOVES

    ♥♥

    20:30-21:20
    Sala 3 - Marian

DIJOUS

  • BODY MIND JOVES

    16:30-17:20
    Sala 3 - Alejandro

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    17:30-18:20
    Sala 2 - Diana

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 2 - Alberto

  • BALLS EN LÍNIA JOVES

    ♥♥

    18:30-19:20
    Sala 3 - Isabel

  • BODY COMBAT JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 1 - Alejandro

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 2 - Diana

  • JUMPING JOVES

    ♥♥♥

    19:30-20:20
    Sala 3 - Alejandro

  • ZUMBA JOVES

    ♥♥

    19:30-20:20
    Sala 1 - Andrea

  • IOGA HATHA JOVES

    ♥♥

    20:30-21:20
    Sala 3 - Marian

DIVENDRES

  • IOGA DOLÇ JOVES

    ♥♥

    16:30-17:20
    Sala 3 - Marian

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    16:30-17:20
    Sala 2 - Anet

  • SPINCLUB JOVES

    ♥♥♥

    18:30-19:20
    Sala 2 - Alberto

  • BODY MIND JOVES

    18:30-19:20
    Sala 3 - Anet

  • IOGA YIN YANG JOVES

    ♥♥

    20:00-20:50
    Sala 3 - Marian

DISSABTE

DIUMENGE

♥ Intensitat i/o dificultat baixa

♥♥ Intensitat i/o dificultat mitja

♥♥♥ Intensitat i/o dificultat alta

Sala 1 (Zumba, Ioga Dolç, Body Combat)

Sala 2 (Spinclub)

Sala 3 (Body Mind, Balls en Línia, Jumping)

Sala Pilates (Ioga Dolç)

Exterior (Running)