SUPERCOPA FEMENINA: CAMPIONES!!!!

La piscina Pere Serrat ha acollit la sisena Supercopa d’Espanya Femenina i el nostre equip ha aconseguit el ple. Guanyar totes les edicions de la Supercopa. Set de set. Un fita més per les nostres col·leccionistes de fites històriques.

El partit ha començat igualat. però s’ha començat a decidir a la mitja part en què les nostres jugadores s’han posat amb un clar 6-2. El tercer quart ha estat l’únic que ha acabat en empat a tres, però en el darrer el nostre equip s’ha imposat clarament deixant el marcador final de 12 a 5.

Parcials: 2-1, 4-1, 3-3 i 3-0

Golejadores: C. O’Donell (1), J. Pareja (4), M. Cordobés (1), M. García (2), P. Peña (2), O. Domènech (1) i J. Forca (1)

La jugadora Jennifer Pareja ha estat escollida MVP del partit.

Si voleu veure la fitxa del partit premeu aquí.

Moltes felicitats!!

Dissabte vinent a casa començarà la lliga a les 11.00 hores davant del WP 98 02 de Navarra.

Fotografia: L’equip campió (RFEN)

0 comentarios

Dejar un comentario

¿Quieres unirte a la conversación?
Siéntete libre de contribuir!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.