Equips

SèniorSub-23JuvenilCadetInfantilAlevíBenjamíPrebenjamí
SÈNIOR

Jugadors: Isaac Picazos Barrientos, Arnau Casabon Saura, Jordi Lozano Pastor, Pau Puigdomènech Aliberch, Carlos Fernandez  Velasco, Josep Girvent Verdes, Ruben Fuentes Ruiz, David Fernandez De Arriba, Sergi Serrano Lupion,Ruben Collado Muñoz, Alberto Garcia Cañabate i Carlos Maroto Alvaro.  

1r. Tècnic: Juan Antonio Jaro

Delegat: Miguel Solís
Auxiliar: Juan Pedro Torres


SUB-23

Jugadors: Marc Torras Sostres; Marc Cabeza Hernandez; Lluis Masdeu Duró; Eduard Jimenez Castaño; David Feria Budia; Marc Garcia Medié; Jaume Figueras Puig; Gerard Buxó Ibañez,Carles Turú Perez, Xavier Ribas Mendez,Robert Hernandez Bastardas, Arnau Huguet Bordons i Aitor Rodriguez Rodriguez

Tècnic: Robert Martín

Delegat : Marc Company


JUVENIL

DIVISIÓ D'HONOR

Jugadors:  Giomar Murias  Fernandez; Javier Hervás Muñoz; Arnau Buxò Ibañez; Víctor del Olmo Abad; Joan Puigdomenech Aliberch;Jordi Martinez Santin, Abel Martinez Montoya, Sergi Montenegro Garcia, Ferran Ruiz Rosino, Guillem Castro Barbero i Jordi Delgado Cortijo

Tècnic: Xavi Nobau
Delegat: Pol Fosch

 

 

3a DIVISIÓ

Jugadors: Joan Perez Muñoz, Arnau Garcia Rubio, Pol Casanovas Micó, Arnau Casanovas Micó,Alex Trevesset Ferrer,Quim Modol Sagristà,Oriol Jobal Muñoz,  Sergi Molano Viana; Jaume Portolés Gil; Jordi Muñoz Guillamón i Manel Ramon Garcia.

Tècnic: Víctor Navarro

Delegat: Antoni Muñoz


CADET

DIVISIÓ D´HONOR

Jugadors:  Sergi Costa Ejarque; LLuis Puig Wu, Joan Canadell Arboledas, Albert Jimenez Castaño, Juanfran Hervas Muñoz, Christian Hernandez Mesa, Pol Brunet Juarez, Alex Llamas Trinidad,Josep Costajussà Tellez, Angel Olivares Triviño;  Josep Masip Lopez i David Fernandez Perez.

Tècnic: Arnau Casabon

Delegat: Marc Rovira
 


2ª DIVISIÓ B

Jugadors: Jan Boule Lopez, Albert Vich Vila, Oriol Navarro Tuset, Quim Belmonte Garcia, Pol Cots LLuelles, Marc Rodriguez Rodriguez,Jordi Madorell Sala, Albert Enrique Pedrós, Alex Sanchez Bernabeu,  Oriol Parcerisa Vila; Ferran Franquesa Pardell  i Gerard Gonzalez Moles.
 

Tècnic: Paco LLamas

Delegat : Xavi Girvent

 

 

2ª DIVISIÓ C

Jugadors: Marc Salvador Pla, Jordi Salas Seuba, Oriol Blanca Rocamora, Alejandro Montes de Oca Hernandez, Nestor Lopez Gonzalez, Pau Martin Lopez, Martí Garrigos Arcas, Marc Gil Criado, Pau Roca Gomez, Alvaro Conejo Rodriguez, David Verges Castillo, Ferran Sort  Sumarroca i Marc Sala Romaguera.

Tècnic: David Feria
Delegat :Marc Company

INFANTIL

DIVISIÓ D´HONOR

Jugadors: Max Torras Figuerola, Raul Montenegro Garcia, Serni Fenoy LLorente, Arnau Garcia Ciuró, Marc Garcia Ciuró, Arnau Henares Galindo, Biel Valladares Maranges, Jordi Turú Perez, Pol Patsi Sainz, Bernat Treserres Fontanet, Eric Velazquez Garcia i Marc Oller Morcillo.
 

Tècnic: Juan Antonio Jaro
Delegat: Albert Garcia


2a DIVISIÓ "B"

Jugadors: Sara Sanchez Bernabeu, Xavier Patiño Sevillano,Pau Vilanova Ors, Gerard Vilanova Ors, Quim Ruiz Rosino,Jan Martí Guasch, Eduard Roig Torruella, Bernat García Grau, Marc Enrique Pedrós, David Quera Marquez, Joan Albao Nicolas i Albert Reina Ferrando

Tècnic: Marc Company
Delegat: David Feria

 

2a DIVISIÓ "C"

Jugadors: Oriol Bassets Alvarez, Albert Fabregas Ribó, Marcel Romero Mateo,  Jordi Roche Zurera, Oriol Grau Monllor, Theo Magnani Liendo, Aleix Medina Gil, Gerard Prior Devesa, Gerard Ten Pastor, Marc Dóniga Martinez i Arnau Duran Cabrera

Tècnic: Ruben Fuentes
Delegat: Ruben Magnani

 

ESCOLAR

Jugadors: Oriol Viladrosa Gonfaus, Arnau Tarrés Hernandez, Axel Casany Laarz, Àlex Regidor Marin, Pau Saez Miret, Adrian Gonzalez Ruiz, David Cebollero Muñoz, Alex Mañas Fernandez,Jordi Castaño Nicolas, Mark Stoner Rodriguez, Marc Ten Pastor, Joan Llovera Roca  i Oriol Trigo Morante.
Tècnic: Xavi Angulo


ALEVÍ

DIVISIÓ D'HONOR

Jugadors:  Martí Maza Riquelme,Martí Gonzalez Morilla,  Ismael Llamas Trinidad,  Pol Sisteró Salvia, Alberto Rodríguez Rodriguez, Adrià Jobal Muñoz, Aleix Canet Vintró, Adrià Santamarina Araque, Manoel Kawa Carreño Capistrano i Alexandre Paolí.

Tècnic: Jordi Tella

Delegat: Aitor Rodriguez

 

2a DIVISIÓ

Jugadors: Gerard Ureta Basagañas,  Alex Escribano Navarro,  Jan Rodríguez Almeda, Pol Bornay Cuní, Jan Salvador Pla, Joan Saez Miret, Marc Domenech Tache, Joan Llonch Majó, Jordi Poch Morgade, Toni Hernandez Vinardell i Octavi Ribé Majó.

Tècnic: Jordi Lozano
Delegat: Toni Hernandez

 

ESCOLAR 

Jugadors: Pol Guarch Bosom, Arnau Taulé Andres, Dawit Ruiz Espasa, Pau Abante Viader, David Guitart Foubert, Xavi Lopera Garriga, Martí Oms Graells, Emma Llagostera Garcia, Marc Salas Armengol, Adrian Carmona Archiles, Antonio Gomez Corvalan i Francesc Alcaraz Moya.

 

Tècnic: Rubén Collado


BENJAMÍ

BENJAMÍ  A

Jugadors: Guillem Montoya Clota, Elias Ibañez Guevara, Adrià Cruz Zamora, Miquel Llonch Major, Pol Bernabeu Lopez, Jordi Rodriguez Almeda, Joan Marin Pastor, Adrià Palencia Gil, Arnau Aguilar Payà i Enzo Díaz Cabrera.


Tècnic: Marc Rovira

 

 

BENJAMÍ  B

Jugadors:  Arnau Forrellat Carrera,Marc Sierra Barranco, Joel Polo Burillo, Zoè Cebollada Bretones, Maria Suishan Muñoz Pradas, Aitor Lopez Bustamante, Guillem Gonzalez Ventura, Nicolas David Benegas Galeano, Guillem Doniga Martinez, Humbert Rey Ubia i Alex Ramirez Riba.
 

Tècnic: Alberto Bertrán


PREBENJAMÍ

PRE-BENJAMÍ  A

Jugadors: Pau Solé Soteras, Oriol Saiz Muñoz, Albert Navarro Bujardon, David Lopez Garcia, Ruben Lopez Garcia, Aleix Selga Casanovas, Miquel Rodriguez Masoliver, Alex Carmona Archiles, Pau Navarro Cobos i Biel Perez Martí.

Tècnic: Arnau Huguet

Delegat : Enric Perarnau

 

PRE-BENJAMÍ B

Jugadors: Manel Vidigal Vela , Marc Guarch Bosom, Roger Forrellat Carrera, Marc Andrés Reyes,  Gerai Llamas Trinidad, Erik Modrego Pons, Marc Carpio Melgarejo,  Jan Pol Santiago Cruz i Pol Sanchez Pacual. 

Tècnic: Pep Font